Chcete více a cítíte nedostatek?

Jak přilákat do života hojnost

Upozorňuji předem, že můj pohled na věc může být trochu kontroverzní a nemusí se každému líbit. Pojmeme celou záležitost z vícero stran, abychom byli schopni téma celé obsáhnout a vidět ho v širším měřítku.

Většina z vás jistě zná techniky přitahování bohatství do svého života. Určitě jste viděli film Tajemství (pokud ne, tak se koukněte) a máte od té doby jasno. Mám na mysli různé druhy sebekoučovacích a motivačních praktik, metody pozitivního myšlení a lákání hojnosti do svého života na základě principu přitažlivosti (dostanu to, na co myslím; prožívám to, co mám uloženo v hlavě). Princip přitažlivosti zpochybňovat nehodlám, ten funguje spolehlivě a přesně.

Doporučuji i prozkoumat všechna skrytá přesvědčení ohledně hojnosti (ať už finanční nebo jiné) ve své hlavě a postupně je všechna odstraňovat. S tím, jak si budete představovat, že máte to, po čem toužíte, budou tak jako tak vyplouvat sama na povrch. Jsou to programy typu: nezasloužím si, peníze jsou špatné, peníze kazí charakter, to není pro mě, druzí by mi záviděli, měl bych na úkor ostatních a mnoho a mnoho dalších. S jejich vyčištěním mají někteří vystaráno a poléčeno. Mají otevřené dveře hojnosti. A některým to stále nejde. Mohou totiž lehce spadnout do své vlastní nastražené pasti.

Stinná stránka metod otevírání se hojnosti

S praktikováním výše popsaného se vám může lehce stát, že se s pomocí pozitivního myšlení budete chtít stát pánem vlastního života. Na tom se nezdá být nic špatného, ale prozkoumejte to blíže. Někdy povyšujete nabyté znalosti v kouzla schopná přinést vám to, co chcete. Tady se pozitivní myšlení stává vaším nepřítelem! Takto roste ego, ne trvalá láska k životu.

Ani si to neuvědomujete a zamotáváte se přitom do sítí bílé magie (byť léčebné) a i v jejím pozadí je vždy touha po moci. A ta jako taková je v protikladu k přirozenému proudu života. Proto vám to nemůže vyjít. Nejste v souladu se životem, na vlně bytí, božství a jednoty. Pokoušíte se vytvořit něco uměle. Uvádíte v život něco, co vyššími silami nebylo zamýšleno. Pokoušíte se ovlivnit dění ve svůj prospěch. V podstatě pracujete proti vesmírným zákonům. Svým jednáním je porušujete. Přestáváte myslet na to, že jste propojeni se vším a se všemi, a chcete si zajistit blaho pro sebe. To je přesně to, co vám zabrání toho dosáhnout. Můžete mít všechno, po čem toužíte, když se vám podaří se této touhy vzdát! 

Jak ze začarovaného kruhu ven?

Přejte a bude vám přáno. Dávejte a bude vám dáno. Nechtějte a nebudete muset chtít (budete mít dost).

Když jste prošli oběma fázemi, vraťte se zpět na začátek. Máte teď cenné zkušenosti. Jste poučeni a obohaceni. Nechte nyní věcem volný průběh a důvěřujte tomu, že dostanete přesně to, co pro svůj život potřebujete. Dejte vesmíru najevo svou spokojenost a víru ve správnost dění. Právě síla vaší víry tak mocně zvyšuje vaše vibrace. Přijímejte s vděkem vše, co k vám do života přichází. Nikde není dáno, jak to má být. Není to o tom, co ještě musíte udělat, v čem se vylepšit a zdokonalit, co je třeba ještě zařídit. Pokud si v současnosti neumíte vyrobit miliardy jako někteří jiní lidé, není to špatně. Vy to neděláte špatně. Vaše duše zná přesnou míru hojnosti, která je pro vás ta správná. Nechte hojnost, ať k vám přijde sama. Přestaňte usilovat o víc. S usilováním a chtěním se moc daleko nedostanete.

Děkujte za vše, co máte teď (zákon přitažlivosti, pamatujete?). Štěstí není někde tam venku, jak si naše kultura zvykla rozumět, štěstí je uvnitř. Štěstí je stavem naší mysli a můžeme ho prožívat už teď.

„Není trvalého štěstí v žádném z předmětů světa. Je v nás.“ Eduard Tomáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *