Informace ke konzultacím

Cena konzultace 600 Kč / hodina

Osobní konzultace v Ostravě a okolí, nejlépe při procházkách přírodou. Nic si nezapisuji ani neanalyzuji, jedná se o čistý soukromý rozhovor, který má za cíl vyjasnit a rozpohybovat životní zádrhele. Vyjímečně je možná konzultace přes Skype či telefon odkudkoli.

Nejčastěji probíraná témata jsou vztahy, pociťovaná neláska a uvnitř udušený pocit viny, který formuje už od dětství celý další život. Nedaří se, životu chybí šmrnc a zábava, a motají se v něm hlavně ti nesprávní lidé.

Často vídávám u lidí dvě souběžné tendence: z trucu udělat si vše sám/a na důkaz své soběstačnosti, dokonalosti a intelektuálnosti, a zároveň odevzdání moci nad svým životem, spoléhání se na jiné, a čekání na spasitele, který konečně přinese vytouženou lásku, radost a štěstí.

Utvořit a prožívat svou vlastní lásku je posláním a životní cestou každého člověka. Pořád objevujeme, padáme a zase vstáváme, hledáme nové síly. Snažím se „své“ lidi přimět k tomu, aby se oddali kráse celé existence a přestali už svůj život znásilňovat dalšími (ne)potřebnostmi.

Ohlasy klientů si můžete přečíst zde