Naučte se vnímat odpovědi svého těla

Chcete znát odpovědi?

Kdo se moc ptá, moc se dozví. Ale o to právě jde. Nebo ne? Zajímají vás odpovědi na vaše otázky? Věřte mi, že nejpřesnější odpovědi na své otázky vždy získáte ze sebe. I v situaci, kdy se potřebujete zeptat na něco, co se týká druhých lidí. Vnímejte své pocity a budete mít hned jasno.

Nevyplácí se ptát se jiného na to, co se týká nás

Spousta jedinců se v tomto na sebe neumí spolehnout. Raději se ptají jiných lidí. Taky už jste navštívili svou kartářku, věštkyni, jasnovidce, astrologa či numerologa? Taky jsem chodila. Zajímalo mě to a fascinovalo mě, jak se trefují. Tento způsob je jednoduchý a může fungovat. Lidé tohoto druhu jsou o krok napřed. Umí se na vás nacítit, přečtou si vás. Sdělí vám stav věci a často i vhled do budoucna. Tady je ten zádrhel. Jen ti skutečně dobří vám zároveň řeknou, že předpověď můžete kompletně změnit. Že totiž máte vše ve svých vlastních rukou. Předpověď je jen nejpravděpodobnější verzí, která se stane, pokud zůstanete ve stejném rozpoložení, v jakém jste teď. A je tam ještě jedna zásadní ingredience: víra. Čím větší autoritou pro vás tento člověk je, tím více mu věříte. A tím pravděpodobněji se jeho slova naplní.

Mně osobně se víc líbí naučit se vycítit, co je třeba udělat, samostatně. Tato schopnost je přístupná všem, ne jen vyvoleným. Někdo pro své zcitlivění nemusí dělat nic, už se tak narodil. Někdo musí dlouho trénovat. A všichni to ve finále mohou umět. Někde hluboko uvnitř sebe víte, co je pro vás nejlepší. A právě vy jste svému zdroji nejblíže. Proto jenom vy můžete sebe nejlépe vnímat, budete-li chtít. Asi vám nedělá problém cítit, jestli máte hlad, žízeň, jestli je vám horko nebo zima. Nejspíš také vnímáte, jestli je vám někde dobře a příjemně, nebo naopak nepříjemně až špatně. Tělo vám to dává najevo. Reaguje na vše a pokud posloucháte, tak víte.

Napadlo vás, že se těla můžete také cíleně ptát?

Potřebujete se naučit správně pokládat otázky. A samozřejmě správně rozpoznat odpovědi. Nečekejte konkrétní slova, vnitřní hlas, který vám potřebné informace nadiktuje. To se opravdu nemusí stát. Mnohem pravděpodobněji naleznete odpověď v symbolech. A v situacích, kdy na odpověď nebudete tlačit. „Náhodou“ třeba zaslechnete cizí rozhovor s informacemi, které vás vnitřně trknou, „náhodou“ otevřete časopis zrovna na stránce, která se týká vašeho tématu, „náhodou“ vás upoutá zvláštní událost, projev zvířete, cokoli. Naučte se rozkódovávat tato poselství. Jsou pro vás. Víte, odpovědi chodí neustále, jen je možná často přehlížíte.

Pamatuji si, jak jsem si začínala hrát s kyvadlem a jakou jsem měla radost, že já s ním opravdu nehýbu, děje se to samo, a kyvadlo odpovídá. De facto není úplně pravda, že s ním člověk nehýbe. Ovšem je pravda, že o tom neví a vědomě to nedělá. Kyvadlo totiž reaguje a mikrovzruchy ve svalech a uvede se v určitý pohyb přesně v odpovědi na vaši otázku. Tedy vy sami sobě odpovídáte prostřednictvím něčeho, překladatele. Obvykle se začíná otázkami typu „ukaž mi své ano“ a „ukaž mi své ne“. Pak můžete zkoušet podle libosti. Po čase jsem byla na geomantickém semináři. Naciťovali jsme se na různá místa v krajině. Popisovali jejich energie a v podstatě s nimi komunikovali. A tam náš školitel prohlásil, že kyvadla, virgule, tenzory, a kdoví, co ještě, jsou pro amatéry (!), že pravý geomant nic z toho nepotřebuje, protože vše dokáže cítit sám. Přátelé, to pro mě byla zpráva! A výzva. Když jsem se nad tím zamyslela, musela jsem uznat, že na tom něco bude.

Ale jak začít?

O dost později jsem začínala chápat. V době, kdy jsem se věnovala intenzivně meditaci. Tu pro zcitlivění doporučuji určitě. Obvykle jsme v našem běžném uspěchaném životě dost otupělí. Teprve, když se zklidníme, začneme pomalu vnímat pocit v každé části svého těla. To je tedy něco. Úžasná věc. Předčí to všechny možné jiné stimulanty, stačí jen sedět a pozorovat svůj dech a celé své tělo.

Pak jsem se začala ptát na odpovědi ano a ne přímo svého těla a pocity tam skutečně byly. Každý to budete vnímat různě. Použijte svou fantazii. Třeba ruce mohou fungovat jako váhy, jedna bude lehčí, druhá těžší. Zkuste jazyk svého těla vypozorovat. Budete pak mít odpověď kdykoli po ruce. Nebo v hlavě, v břiše… Kde ji cítíte vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *