Jak konzultace probíhá

Konzultace trvá 60 až 120 minut, výjimečně i déle, podle vašich schopností se soustředit a podle množství témat, které je v daný okamžik potřeba prozkoumat.

Samozřejmostí je pro mě etický kodex, tj. respektování vašeho soukromí a naprostá diskrétnost.

Vy přijdete s konkrétní oblastí ve vašem životě, o které víte, že se nevyvíjí zcela podle vašich vizí, možností a přání. Cítíte, že to chcete jinak, ale něco vám v tom brání. To něco jsou vaše podvědomé systémy přesvědčení, vnitřní pravdy, obavy, pochybnosti a strachy, které vám nedovolí jednat tak, jak byste mohli. Je to zátěž, které se potřebujete zbavit (lépe řečeno transformovat ji v něco jiného). Společně zjišťujeme, co vás uvnitř drží a nepouští dál. Při konverzaci vás konfrontuji s vaší vnitřní realitou. Pokládám vám takové otázky, abyste si jejich odpověďmi mohli uvědomit skutečnou příčinu vašeho postoje a přístupu. Dochází k propojování souvislostí mezi vaším vnitřním a vnějším světem, tedy mezi stavem vaší mysli a životem, který prožíváte navenek. Zjistíte, čím si události do života přitahujete, protože nic není náhodné a jen tak.

Naučím vás odpustit si, že jste si vytvořili v mysli vzorce, které vám nepomáhají. Uvědomíte si, že i nepříznivé situace chcete na určité úrovni prožívat (jinak by ve vašem životě nebyly). Potvrzují totiž vaše programy v mysli, které si dobrovolně držíte v hlavě a které vás stavějí do role bezmocné oběti. Té, která za nic nemůže. S tímto poznáním přichází obrovská síla. Z oběti se stává tvůrce, který si sám určuje, jak chce situaci uchopit a co s ní udělá v tomto okamžiku.

Občas si vypomůžu svalovým testem nebo si vytáhnete kartu. Tyto metody nejsou nezbytné, ale jsou pěkné a hravé, proto je někdy ráda používám. Život je hra. Přestanete ho brát tak vážně a místo toho pocítíte uvolnění a lásku.